Tutorías del Grado en Comercio impartido por la E.U.E.E.

COORDINADOR TITULACIÓN: EMILIO GARCÍA

Coordinación y Tutorización de cursos del Grado en Comercio
1º Curso María del Mar Riveiro Pérez
2º Curso Mª Jesús Barsanti
3º Curso Araceli González Crespán
4º Curso Emilio García

 

Profesor/a

Tutorias 1º CUADRIMESTRE 2019-20

Alonso  Álvarez  José Nicarnor  Hasta el 19 de octubre viernes de 09:15 a 11:15 en la EUEE. En el resto del año en la Facultad
Alvarez  Villamarín  José C Martes: 11:00-13:00 h.
Barsanti Vigo María J.

Luns e  xoves de 12.00 h a 14.00 h. 

Cabaleiro Casal Roberto

Luns 13:15-14:30; Xoves,  9:00-11:15 e 13:15-14:30; Venres, 13:15-14:30

Cabanelas  Lorenzo  Pablo  Martes: 9.30-13-30 h. Mércores 10.30-12.30h.
Castro  Fernández  Ana Esther  Se anunciarán a través de faitic. Los alumnos serán atendidos siempre que lo soliciten.
Costas Martínez Carmen Viernes 16-18 h.
Freire  Serén  Mª Jesús  Non ten docencia neste cuadrimestre, contactar por correo: mjfreire@uvigo.es
Garrido  Valenzuela  Irene 

Martes: de 11:00 a 12:00 y de 14:00 a 16:00  Despacho 244, Facultad de Ciencias Económicas y Empresariales

viernes: de 11:00 a 14:00  Despacho 309, Escuela Universitaria Estudios Empresariales

García  Cutrín  Javier  Xoves de 11 a 14 horas
García  De la Puerta  Marta  EUEE: Mércores 10:00 - 14:00 / Fac. Fisioterpia: Venres de  12:00-14:00.
González Crespán Araceli

Luns e Mércores 17.30-19.30; Xoves 9-11

Miercoles  de  9-11. Erasmus 

González  López   Isabel 

  Luns de 11:00 a 12:30 xoves  de 18:00 a 20:30 e  venres de 13:15 a 15:15 .            

González Dacosta Jacinto

Luns  16:30 -17:30 ,   Martes 10:00 – 13:00 - 16:30 – 17:30 ,  Mércores  16:30-17:30.h

González Framil Juan Martes de 17:30 A 18:30H. xoves de  17H A 19H.
Hervés  Beloso  Carlos  Lunes de 13:15 -15:00. Cualquier día previa cita por e-mail.
Huarte  Galván  Cecilio  Mércores de 11 a 13 h.
Lago Velando Ángeles

Miércoles  de 18:30 a 20:30 H.

Lorenzo  Paniagua  Javier 

Luns 20 h.- 22 h.

Mércores  19 h.- 22 h.

Xoves 21 h. -22 h.

Luaces  Pazos  Ricardo  Lunes de 9  a 14 horas.
Martin-Casal Garcia José A.

Luns e Xoves de 11:30 a 13:30 e os venres  de 9 a 11.

Outros periodos sen docencia martes e xoves de 09:00 a 12:00 h.

Movilla  García  Matías  Miércoles y Jueves de 13:30 a 15:30 horas.
Muñoz  Dueñas  María del Pilar  Lunes de 09:30 a 13:30 y Viernes de 10:30 a 12:30 h.
Padín  Fabeiro  Carmen  Martes: 10- 13  h. 
Picatoste  Bobillo  Victoria  Xoves 20:00-21:30
Quinteiro  Sandomingo  Carmen  Martes e Xoves de 11:45 a 13:45, e 15:30 a 16:30, no despacho 126 da Facultade económicas
Riveiro Pérez Mar Luns 10,30-12,30 e martes de 11h-13h.
Rubianes  Ferro  José Luis  No primeiro cuadrimestre non ten docencia.
Sáez  Ocejo  José Luis 

Luns e  mércores de 17:00-17:30 e  MARTES 9:00-14:00 .

Sanmartín  Carbón  Mª Esperanza  

Luns e martes  de 10h a 11h. no  D. 29 de CC. Experimentales, Miércoles de 15h a 18h. no
D. 117 de F. CC. E. E., Venres de 13.30h. a 14.30h. no  D. 33 de E. U. E. E.

Sandoval  Pérez  Ángeles  Martes, 13.15h - 15.15h. Mércores 12.30 - 15h
Sinde Cantorna Ana

Periodo docente; Lunes de 11:30-14:30 y Martes de 8:30-11:30

Otros periodos, Junio y Julio: Martes  y cde 10-13 

Teixeira  Bautista J. Francisco no primeiro cuadrimestre non ten docencia.
Vaamonde   Liste  Antonio  Luns 15,30H-17,30H ; Martes 18H-20H ; Venres 16H-20H
Vallejo  Pousada  Rafael  Lunes de 17:30 a 19:30 y Jueves de 16:30 a 17:30 h
Varela  Caruncho Luz 

Martes 13:15-14:30 Mércores 9 a 11; 13:15-14:30; 17-18:30:18: